info@luginamobilya.com.tr

(0224) 360 44 01

Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 ile 19:00

Lugina Mobilya Çözümleri

Anasayfa-Blum

Blum hakkında

Modern yaşam alanları için yüksek teknoloji mobilya aksesuarları

Blum, uluslararası faaliyet gösteren yenilikçi bir aile şirketi olarak tanınır ve takdir edilir. Bizi harekete geçiren nedir: Mobilya aksesuarları. Çözümlerimiz dolapların açılıp kapanmasını bir fenomene dönüştürür ve tüm yaşam alanlarında hareket konforunu arttırır. Özellikle mutfakta... Ve ilgili servisler ile ürünlerimizi tamamlıyoruz. Ana prensibimiz: Güvenilir ve geleceğe dönük bir partner olmak.


Yönelimimiz: Mutfak kullanıcısı

Ürünlerimiz ve servislerimiz tüm dünyada kullanılıyor. Hedef tanımımız: Fayda sağlamak. Mobilya üreticileri için. Mobilya satıcıları için. Montörler için. Mobilya kullanıcıları için. Partnerlerimiz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını araştırıyoruz; ve bu ihtiyaçları sürekli odak noktamız olarak görüyoruz.


Kalite ve yenilik

Kalkar kapak, menteşe ve çekmece sistemlerimiz ve de dört farklı hareket teknolojimiz ile tüm yaşam alanlarına yüksek konfor getiriyoruz. Ve müşteri ve partnerlerimizi konforlu servisler ile destekliyoruz.


Geleneksel ve ortak çalışma

Geleneklere bağlı bir aile şirketi olarak 3 nesildir müşteri, partner ve çalışanlarımız ile uzun soluklu ilişkiler kuruyoruz. Aramızda, fikir ve tecrübelerimizi paylaşarak karşılıklı bir alışveriş yapmak istiyoruz. Güvenilir ve uzun vadeli.


Daha Fazla Bilgi İçin: www.blum.com

.

Projeniz uygun Blum ürünleri için hemen

Diğer Markalar