info@luginamobilya.com.tr

(0224) 360 44 01

Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 ile 19:00

Lugina Mobilya Çözümleri

Anasayfa-Array

Array Hakkında

ARRAY Mobilya Rayları San.Tic. A.Ş., 1992 yılında kurulmuş olup, yenilikçi vizyonu doğrultusunda, 2002 yılından itibaren, yapmış olduğu  konuyla ilgili ciddi yatırımlarla, Türk  mobilya sektörünün ihtiyacı doğrultusunda, çeşitli özelliklerde  Teleskopik raylar,  Gizli raylar ve Masa raylarını üreterek sektöre sunan ilk ve en büyük firmadır.

Konusunda,  yüksek ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan ARRAY, her zaman verdiği güvence ile KOBİ’ler,  büyük ölçekli üreticiler ve ticari firmalar için vazgeçilmez iş ortağı olmuştur.

ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemi standartları ile otomasyonlu üretim hatlarından çıkan 100% Türk malı ürünler,  ARRAY Mobilya Rayları San. Tic. Ltd. Şti’nin vermiş olduğu 2 yıllık ürün değiştirme garantisi altında Siz değerli iş ortaklarımıza sunulmaktadır.

Ar-Ge çalışmaları doğrultusunda yapılan yatırımlar sonucunda firmamız, kaliteyi ve müşteri ihtiyaçlarını ön planda tutarak, ürün portfoyünü arttırmıştır. Yine bu doğrultuda,  yeni ürünler ve yatırımlar yapmak için AR-GE çalışmaları artan hızla devam etmektedir.

ARRAY, ülkemizin kaliteden ödün vermeyen ve önde gelen üretici ve ticari firmaları ile çalışmakla birlikte aynı zamanda Avrupa, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Rusya bölge ülkelerine, çeşitli özelliklerde Mobilya rayları ve diğer endüstriyel rayların ihracatını yapmaktadır.

ARRAY;  Dürüst,  Saygılı,  İlkeli,  Güçlü ve Güvenilir, Mühendis bir firma olmanın özelliğini her zaman taşımıştır, değerli iş ortaklarına bunu göstermiştir ve hissettirmiştir.

Karşılıklı memnuniyet anlayışı içinde, mutlu geleceğe, iş ortaklarımızla birlikte yürümek, en büyük arzumuzdur.

Bu nedenledir ki,  ARRAY, çeşitli sivil toplum sorumluluk projelerine katkı sağlayan ve de doğa dostu anlayışıyla, ülkesinin modern ve çağdaş bir toplum olma hedefine destek vermeye devam etmektedir.


Daha Fazla Bilgi İçin: www.array.com.tr

.

Projeniz uygun Array ürünleri için hemen

Diğer Markalar