info@luginamobilya.com.tr

(0224) 360 44 01

Çalışma Saatleri Hafta İçi : 09:00 ile 19:00

Lugina Mobilya Çözümleri

Anasayfa-Arpat

Arpat Hakkında

 Firmamız , 1977 yılında  Bursa ‘ da  30 m2 lik küçük bir alanda kurulmuştur.

Yıllar itibariyle ;  ürün çeşidimiz ,makine parkurumuz ve üretim kapasitemizin artmasıyla sürekli büyüyen bir grafik sergilemiştir. Şu anda  2.000 m2   alana sahip, modern tesislerinde üretimine devam etmektedir.


Bünyesindeki genç ve eğitimli kadrosuyla  ; tasarım aşamasından  numune çalışmasına, devamında malın üretiminden teslimine kadar, geçen zamanı müşteri lehine optimum şekilde değerlendirerek, en kaliteli ürünü en uygun zamanda müşterilerine teslim etmektedir. Bu üretim süreci 38 yıldır aralıksız devam etmektedir.

ar-pat ,  yurtiçi  pazarda ürünleri taklit edilen , üretim , kalite ve marka anlamında en üst sıralarda yer alan bir firmadır.

Son yıllarda başlattığımız  ihracat çalışmaları ile yurtdışında bir çok ülkede ürünlerimiz kaliteye önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. 

TSE ve CE gibi ulusal ve uluslararası kalite belgeleri, kapı donanımları konusunda titiz çalışmalarımızın bir kanıtı olarak müşterilerimize güven vermektedir.  

Firmamız  ; 38 yıldır aralıksız ,  ilkel i  ve prensipli çalışarak, geçmişte olduğu gibi yarın da  kalitenin ve güvenin merkezi olmaya devam edecektir.

Bu Yazı www.ar-pat.com adresinden alınmıştır.
.

Projeniz uygun Arpat ürünleri için hemen

Diğer Markalar